Новий законопроект повинен змінити формат антитерористичної операції на Донбасі

Поки Петро Порошенко не повернеться зі Сполучених Штатів Америки, в парламенті не реєструватимуть проект закону про реінтеграцію Донбасу. Про це заявила представник президента у ВР Ірина Луценко, передає УНН.

«Я думаю, що без Президента, без його додаткових зауважень, а ви чуєте, які ґрунтовні зауваження Президент робить на будь-які ініціативи, цей законопроект не буде зареєстрований. Робоча група складається з представників аналітиків РНБО, робоча група складається із депутатів як «Народного фронту», так і з БПП. БПП не буде погоджувати реєстрацію цього закону до моменту, поки не приїде Президент і не будуть узгоджені останні позиції», – сказала вона.

19 червня Луценко повідомила, що робочі групи коаліції працюють над проектом закону про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету над Донбасом, що спрямований на посилення спроможності захисту і оборони в зоні АТО.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у США. У Вашингтоні глава держави зустрінеться не лише з Дональдом Трампом, а й матиме зустріч із державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, керівництвом Міноборони США, міністерства торгівлі, а також міненергетики.

За даними видання «Дзеркало тижня», ініціативу РНБО переформатувати операцію на Донбасі можуть переглянути у Вашингтоні, якщо Трамп жорстко запропонує президенту Порошенку іншу модель рішення.

Читайте: Новий закон про деокупацію Донбасу не визнає Росію державою-окупантом

БЕЗ КОМЕНТАРІВ