Влада досі залишає закон про реінтеграцію Донбасу майже у таємниці

На Мінські домовленості президент Порошенко нанизав іще дві нові ініціативи: закон про реінтеграцію тимчасово окупованих територій і миротворчу місію ООН. Чи допоможуть ці ідеї вирішити проблеми держави – розповів політичний експерт Михайло Басараб у коментарі 24.

Як зауважив Басараб, поки закон про реінтеграцію є просто розрекламованим котом у мішку, про який багато говорять, але майже нічого невідомо.

«Порошенко і його команда вперто називають його законом про реінтеграцію. Це символічний момент, який видає головні розрахунки на цей закон. Порошенко прагне окуповані території не визволити, а реінтегрувати. Це суттєва різниця. Швидше за все, Президент намагається зашити в законопроект свій мирний план, який базується на Мінських домовленостях, де агресія Росії, окупація Донбасу називатимуться якось по-особливому, а Україна повертає собі ці території під тотальним контролем Росії», – підкреслює політолог

Він переконаний – проблема полягає у тому, що широкому загалу досі невідомо, що написано в законопроекті про реінтеграцію.

«Буде закон про реінтеграцію проривним чи навпаки – поразкою? Або суперечливим, про що багато хто говорить? Швидше за все, цей законопроект буде заявлено як документ про правильні речі, але він не виконає своєї місії. Виходячи з логіки дій Порошенка, матимемо якийсь сурогат корисних і шкідливих положень, що цілком відповідає дуже звивистій і суперечливій політиці президента щодо війни».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ