Лідер «Свободи» прокоментував ухвалений парламентом законопроект «Про освіту»

Нібито благі наміри проголосувати освітню реформу, насправді узаконили деукраїнізацію та продовжили поширення сепаратизму в Україні. Так лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував ухвалений парламентом законопроект «Про освіту» (№3491-д).

«Сьогодні (5 вересня, – ред.) черговий раз Україна стала свідком парламентського шуллєрства. Завдяки голосам 255 нардепів була закладена міна сповільненої дії, яка вибухне в найближчому майбутньому», – пише націоналіст на своїй Фейсбук-сторінці.

Тягнибок наголосив на тому, що навчальний процес у школі відбуватиметься передусім мовою держави-агресора.

«За що сьогодні проголосував парламент, вдумайтеся:
– особам, які належать до національних меншин України, гарантується право на навчання в комунальних закладах для здобуття дошкільної, початкової освіти поряд з державною мовою мовної відповідної національної меншини. Це означає, що навчальний процес у школі буде відбуватися мовами нацменшин, в першу чергу російською. В цьому законі не закріплено обов’язковість навчання українською мовою у школі.
– у закладах освіти, відповідно до освітньої програми, можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома та більше мовами – державною, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

Згідно з цим пунктом закону, можна викладати будь-яку кількість предметів мовами нацменшин.  Тому «свободівці» голосували проти цієї так званої освітньої реформи», – резюмував він.

Сьогодні черговий раз Україна стала свідком парламентського шахрайства. Завдяки голосам 255 нардепів була закладена міна…

Posted by Олег Тягнибок on Dienstag, 5. September 2017

Наадаємо, 5 вересня депутати підтримали в цілому законопроект «Про освіту» (№3491-д). «За» проголосували 255 нардепів, проти – 20, утрималися – 16. Відтак в Україні почнеться реалізація концепції «Нова українська школа».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ