Кілер здійснив замах на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву. Осмаєв перебуває під наглядом лікарів

Кілер, який вчинив замах на бійців АТО Адама Осмаєва та його дружину Аміну Окуєву, виявився російським бандитом на прізвисько Дінго. Про це повідомляє Думська з із посиланням на власні джерела в правоохоронних органах.

Згідно з інформацією видання, Артур Денісултанов-Курмакаєв, відомий також під прізвиськом Дінго, користувався для маскування паспортом мертвого одесита Олександра Антипова. Згодом він змінив «своє» прізвище на Дакар.

Як розповів виданню брат Антипова Олег, загиблий був газозварювальником. Його до смерті побили в ніч на 22 червня 2001 року.

«Він був газозварником від Бога, але сильно почав пити. Його вбили вночі разом із приятелем – їх забили до смерті. Документів ніяких від нього не залишилося, мабуть, тоді його паспорт і пішов по руках. Вбивство мого брата так і залишилося нерозкритим. Спочатку міліція намагалася приписати злочин моїм племінникам, зокрема дев’ятирічній племінниці. Діти нібито забили палицями свого дядька і батька, але потім справа розвалилася через повну необґрунтованість у суді», – розповів Олег Антипов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ