Генпрокурор уточнив, що нікого з депутататів міської ради Миколаєва у вчиненні злочинних дій ГПУ наразі не підозрює

Генеральний прокурор України прокоментував нещодавні масштабні обшуки в Миколаєві, зазначивши, що в місті фактично діяло двовладдя. Причому офіційний мер Миколаєва був лише видимою частиною влади. Решту рішень ухвалювали замість нього під впливом кримінальних структур. Про це Юрій Луценко заявив під час брифінгу, передає Еспресо.TV.

Генпрокурор уточнив, що в прямій залежності від злочинного угруповання перебували, зокрема, депутати міської ради та деякі ЗМІ.  Водночас, наголосив він, Генпрокуратура не може ухвалити рішення про розпуск міськради.

«Питання розпуску міської ради не лежить в моїій компетенції, але те, що відбувається на очах у виборців, мені здається, може поставити такі дії перед уповноваженою на це Верховною Радою», – заявив Луценко.

Разом з ним, нікого з депутататів міської ради Миколаєва у вчиненні злочинних дій ГПУ наразі не підозрює.

«Ми поки що зараховуємо до активних членів угрупування тих, кого затримали, і кого підозрюємо. Всіх інших обшукували, бо слідство вважало, що це необхідно для встановлення істини. Наразі не йдеться про підозру будь-якому депутату Миколаївської міської ради. Але вони самі документують свої зв’язки достатньо відверто», – додав Луценко.

Він запевнив, що усі депутати, представники бізнесу чи ЗМІ, які «співпрацювали з «Мультиком», «повинні відповісти».

Нагадаємо, 29 серпня співробітники військової прокуратури і працівники СБУ провели у Миколаєві одночасні обшуки у 90 міських депутатів та підприємців. Слідчі дії санкціонував Генпрокурор Юрій Луценко.

Під час спецоперації співробітники Генпрокуратури та СБУ затримали «фігуранта кримінальної хроніки на півдні України» Михайла Титова, відомого під прізвиськом «Мультик».

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.