Поки Зеленський приймав офіційні делегації і був присутній на параді в центрі міста, керівник його Офісу відпочивав на приватній яхті

Глави Офісу президента Андрія Богдана не було ні на офіційному ході на честь Дня Незалежності, ні на урочистому прийомі, влаштованому після президентом Володимиром Зеленським у Маріїнському палаці в центрі Києва. Виявилось, что Богдан під час урочистостей був на весіллі юриста Андрія Довбенка з Анною Огренчук на Лазурному березі Франції в Сен-Тропе. Про це повідомляє портал Bihus.info.

Богдан прибув на весілля 22 серпня, коли молодята влаштовували так зване «пре-паті». Третій день святкувань припав на День Незалежності. І поки президент Володимир Зеленський приймав офіційні делегації і був присутній на параді в центрі міста, керівник його Офісу відпочивав на приватній яхті.

Андрію Довбенку приписують вплив на кадрові призначення та «вирішення питань», зокрема з державними реєстраторами, у виконавчій службі та з продажем арештованого майна.

Його обраниця – юристка Ганна Огренчук. Кілька тижнів тому її було призначено до комісії з питань правової реформи, куди увійшла низка наближених до Андрія Богдана людей. Склад комісії затверджений указом Зеленського, а за його формування, судячи з документу, відповідав Богдан.

Крім Андрія Богдана, на весіллі Довбенка був присутній забудовник Андрій Вавриш, який раніше презентував проект перенесення офісу президента в «Український дім».