Під обстріли з боку противника вчергове потрапили житлові квартали Зайцевого

Авдіївка разом із сусідньою українською позицією «шахта Бутівка» лишаються місцями найзапекліших протистоянь наших військових з російсько-окупаційними військами на Донбасі, передає Mediarnbo.

На цих рубежах 21 серпня бойові дії тривали понад 10 годин. За цей час НЗФ випустили по наших укріпленнях більше 70 мінометних мін, а також практично безперервно відкривали вогонь з легкого озброєння. Наші військові, надійно тримаючи оборону, відкривали вогонь у відповідь.

Неспокійною обстановка залишається і в Зайцевому, де вчора бойовики провели 6 обстрілів, кожен – тривалістю від 30 хвилин до двох годин. При цьому бойовики застосовували увесь доступний їм арсенал легкого озброєння, включно з озброєнням БМП, а також міномети.

Під обстріли з боку противника вчергове потрапили житлові квартали селища. Внаслідок пожежі, що виникла після влучання запалювальних боєприпасів, декілька будинків згоріли вщент.

Також вчора сталося по одному ворожому обстрілу у Новгородському та на світлодарській дузі – вранці та пізно ввечері відповідно. Важкого озброєння противник при цьому не застосовував.

Поблизу Донецького летовища минула доба пройшла без випадків порушення тиші.

Усього за минулу добу на Донецькому напрямку сталося 16 ворожих обстрілів, зокрема шість – мінометних.

Під час ворожого обстрілу наших укріплень поблизу Авдіївки один український військовий загинув, ще один – отримав поранення поблизу Зайцевого також внаслідок ворожого обстрілу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ