близько 100 тисяч людей залишилися без води
У Запоріжжі близько 100 тисяч людей залишилися без води

Близько 100 тис. людей у Запоріжжі залишилися без централізованого водопостачання через аварію в мережах комунального підприємства «Водоканал», що забезпечує подачу питної води на території міста, передає УНІАН.

12 січня у керівництві КП «Водоканал» повідомили, що аварія на водогоні діаметром 1 тис. мм сталася о 7.00 в районі вул. Литвинова.

«Стався порив на водогоні діаметром 1000 мм – єдиному водогоні, з якого здійснюється водопостачання на Хортицький район м. Запоріжжя. Другий, резервний водогін досить давно в неробочому стані через проблеми з фінансуванням. Тому зараз подачу води на Хортицький район припинено. На місці пориву проводиться відкачування води для встановлення місця аварії та проведення ремонтних робіт», – йдеться у повідомленні.

Після відкачування води в місці пошкодження водоводу співробітники КП «Водоканал» встановили, що аварія сталася внаслідок пориву сталевої труби водогону через різкий перепад температури.

«Сталева труба сталевого водоводу розійшлася по шву. Таке трапляється, коли відбувається різкий перепад температури: все промерзає, потім відтає, в результаті відбувається зсув ґрунту і чавунні труби лопаються, а сталеві розходяться по зварювальному шву. Таке періодично трапляється, проте в цьому випадку аварія серйозна: шов розійшовся більш як наполовину. Зараз ведуться зварювальні роботи, які, якщо все піде за планом, ми завершимо сьогодні вночі і вранці подамо воду», – додали на підприємстві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ