У сесійній залі Верховної Ради з’явився новий персонаж – «Почекун», меми з яким останнім часом набирають популярності у Мережі. Відповідну світлину оприлюднив народний депутат Борислав Береза на своїй сторінці у Facebook.

«322 депутати зареєструвалося в сесійній залі ВР. По факту не більше 150 людей. Але Почекун в залі є… Він, як і більшість українців, чекає відвідування і роботи нардепів», – прокоментував фото нардеп.

Довідка. Ждун (Почекун) – скульптура нідерландської художниці Маргріт ван Бріфорт, створена 2016 року для Лейденського університету (Нідерланди). У січні 2017 року скульптура стала популярним мемом на пост-радянському просторі.

Як відомо, 24 лютого Верховна Рада на пленарному засіданні проведе традиційну годину запитань до уряду.

Також серед іншого парламентарі планують розглянути законопроект щодо першочергового безплатного забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів війни, які брали участь в Антитерористичній операції та внести зміни до постанови Верховної Ради України «Про призначення у 2016 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ