За словами Вовка, «новації мають нести лише позитив»

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг планує відстрочити запровадження абонентської плати за блактине паливо як мінімум на 3 місяці. Про це заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк, передають Українські новини.

«Він (період, – ред.) триватиме як мінімум 3 місяці. У понеділок (10 квітня, – ред.) це рішення буде остаточно сформульовано. Як мінімум до опалювального періоду ніякого ноу-хау, ніяких навантажень не буде. Якщо будуть новації – вони мають нести лише позитив, аби споживач розумів, за що він платить і що він у результаті отримує», – сказав Вовк.

Нагадаємо, Нацкомісія, що здійснює регулювання в царині енергетики та комунальних послуг, пообіцяла призупинити дію свого рішення про запровадження абонплати за газ. Розгляд відповідного питання винесли на розгляд під час засідання комісії, що відбудеться 10 квітня.

Нагадаємо, Нацкомісія з держрегулювання у царині енергетики і компослуг затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Плату з 1 квітня повинні були платити споживачі щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата нараховуватиметься на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

Відповідно до рішення комісії, з 1 квітня споживачам буде нараховуватися плата за газ, як товар (4942 грн за тисячу кубометрів плюс гранична торговельна націнка газопостачальної компанії, яка становить 3,2%), а також окремо абонплата за користування приєднаними потужностями.

Згодом прем’єр-мінстр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін вимагатиме переглянути це рішення НКРЕКП. Президент Петро Порошенко також заявив, що рішення про запровадження абонплати на газ має бути призупинено.

Читайте: Абонплата за газ це рекет в особливо великих масштабах – депутат Київради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ