Записи суду в справі про вбивство Ґонґадзе розсекретять

Генпрокурор Луценко обіцяв завершити розслідування справи про вбивство журналіста приблизно за півроку

Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення розсекретити аудіозаписи засідань Печерського районного суду Києва за обвинуваченням екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача. Про це повідомили представники прес-центру Вищого спеціалізованого суду, передає Інтерфакс-Україна.

«За клопотанням представника потерпілого у справі Олексія Подольського суд ухвалив рішення розсекретити аудіозаписи засідань Печерського райсуду», – наголосили у відомстві.

26 травня Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у справі про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе з’явилися важливі докази. Він уточнив, що справа перебуває на його особистому контролі, а сам він планує завершити її до закінчення свого терміну на посаді, тобто приблизно за півроку.

Як відомо, Ґонґадзе зник у Києві 16 вересня 2000-го. У листопаді того ж року в лісі на Київщині силовики виявили обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.

29 січня 2013 Печерський районний суд Києва визнав винним у вбивстві Ґонґадзе екс-генерала МВС Олексія Пукача і засудив його до довічного позбавлення волі.

У червні 2016 року Пукача етапували з ізолятора СБУ в Києві в Чортківський слідчий ізолятор №26.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ