Генпрокурор Луценко обіцяв завершити розслідування справи про вбивство журналіста приблизно за півроку

Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення розсекретити аудіозаписи засідань Печерського районного суду Києва за обвинуваченням екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача. Про це повідомили представники прес-центру Вищого спеціалізованого суду, передає Інтерфакс-Україна.

«За клопотанням представника потерпілого у справі Олексія Подольського суд ухвалив рішення розсекретити аудіозаписи засідань Печерського райсуду», – наголосили у відомстві.

26 травня Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у справі про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе з’явилися важливі докази. Він уточнив, що справа перебуває на його особистому контролі, а сам він планує завершити її до закінчення свого терміну на посаді, тобто приблизно за півроку.

Як відомо, Ґонґадзе зник у Києві 16 вересня 2000-го. У листопаді того ж року в лісі на Київщині силовики виявили обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.

29 січня 2013 Печерський районний суд Києва визнав винним у вбивстві Ґонґадзе екс-генерала МВС Олексія Пукача і засудив його до довічного позбавлення волі.

У червні 2016 року Пукача етапували з ізолятора СБУ в Києві в Чортківський слідчий ізолятор №26.