АТО
Бюджет-2016 дав змогу підвищити зарплату солдатам

Зарплати солдатів у тилу зросли майже втричі, а солдатів-учасників АТО – в чотири рази. Про це повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, пише Newsru.com.

«У 2016 році в декілька разів підвищується грошове забезпечення українських військовослужбовців. Розроблений Міністерством фінансів України бюджет на 2016 рік дозволив, наприклад, забезпечити підвищення платні рядового солдата в тилу майже втричі пише – з 2341 грн до 7 тисяч грн, а солдата-учасника АТО в чотири рази – до 10,3 тисяч грн», – йдеться у повідомленні.

За словами міністра, тепер захисники вітчизни будь-якої посади отримуватимуть гідну платню за оборону кордонів та захист спокою українського населення.

Що стосується додаткових виплат військовослужбовцям за виконання бойових завдань і знищення ворожої бойової техніки бойовиків, то їх було встановлено окремою постановою Кабміну, яку Яценюк підписав 1 лютого 2015 року.

«Якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тисяч грн, полк – 243 тисяч грн, батальйон – 121 тисяч грн., рота – 60 тисяч грн. За кожен знищений бойовий літак російських терористів виплачується 121 тисяча грн, за систему залпового вогню – 60 тисяч грн, тактичні ракетні комплекси – 54 тисяч грн, за кожен танк – 48 тисяч грн, об’єкт наземної артилерії та бойову машину піхоти – по 42 тисяч грн, за кожен знищений переносний зенітно-ракетний комплекс – 30 тисяч грн», – заявляв прем’єр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр оборони Степан Полторак заявляв, що грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом буде більше середньої зарплати по Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ