Зубну пасту можна використовувати навіть як засіб від висипань

Зубну пасту ми використовуємо кожного дня, проте не знаємо, що насправді вона має набагато більше застосувань, ніж просто чистити зуби. Фахівці склали список несподіваних застосувань зубної пасти. Про це пише Daily Mail.

Засіб від висипань. Зубна паста дійсно може перемогти недоліки на шкірі. Вона допомагає висушити їх і зменшити запалення – достатньо взяти трішки зубної пасти, покласти на прищик, залишити до повного висихання, а потім змити.

Відбілить нігті. Лак іноді може залишити непривабливі плями на нігтях. Спробуйте застосувати відбілювальні зубні пасти, аби ваші нігті мали гарний природній колір.

Рятівник від укусів комах. Зубну паста може допомогти зупинити свербіж і зменшити набряк від укусу комах. Слід покласти на вражене місце охолоджувальний гель зубної пасти.

Заспокоїть незначні опіки. Якщо ви обпеклися на сонці, навіть тут зубна паста може допомогти. Просто нанесіть трохи засобу, щоб отримати охолоджувальний ефект.

Допоможе позбутися запаху на руках. Якщо ви готували щось смачненьке і ваші руки пахнуть, наприклад, часником,  спробуйте очистити руки з невеликою кількістю зубної пасти. Це допоможе видалити всі сліди сильних запахів.

Відчистить вироби зі срібла. Для чищення ювелірних виробів, нанесіть невелику кількість зубної пасти на стару зубну щітку і обережно відполіруйте бруд. Тоді промийте і протріть чистою тканиною.

Очистить подряпини на годиннику і телефоні. Багато хто з нас дряпає годинник або телефон. Щоби видалити ці подряпини, протріть їх зубною пастою.

Прибирає потертості на взутті. Додайте трішки зубної пасти, коли справа доходить до потертості на шкіряному взутті. Вичавте трохи на потертість і протріть м’якою тканиною, а відтак вологою ганчіркою.

Відчистить умивальник. Важко повірити, проте зубна паста добре відмиє раковину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ