Розгляд справи Насірова таки перенесли попри обурення прокуратури

Судове засідання у справі відстороненого з посади очільника ДФС Романа Насірова продовжиться лише 6 березня о 9:30 в Апеляційному суді Києва. Про це пише УНН із посиланням на прес-службу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«6 березня о 9:30 у приміщенні Апеляційного суду міста Києва продовжиться судове засідання Солом’янського районного суду міста Києва щодо обрання запобіжного заходу голові ДФС, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки)», – ідеться у повідомленні.

Слід зазначити, що засідання розпочнеться з розгляду клопотання відводу слідчого судді, яке заявила сторона захисту і вже тоді суд зможе перейти до розгляду питання обрання запобіжного заходу по суті.

Суд розгляне клопотання детективів Національного антикорупційного бюро України, погоджене з прокурорами САП щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 60 діб із можливістю внесення застави 2 мільярди гривень.

Крім того, прокурори – процесуальні керівники – заявили, що дії сторони захисту мають ознаки затягування розгляду справи по суті для того, щоб минув строк затримання підозрюваного, передбачений законом.

До слова, раніше у НАБУ заявили, що детективи Бюро і прокурори САП залишатимуться разом із відстороненим з посади глави ДФС Романом Насіровим до продовження засідання або завершення терміну тимчасового тримання підозрюваного під вартою.

У НАБУ наголосили, що чекають на те, що Солом’янський районний суд міста Києва таки ухвалить  рішення з обрання запобіжного заходу стосовно Романа Насірова уже 5 березня.

Читайте: Антикорупційна прокуратура: Насіров може просто втекти з країни

БЕЗ КОМЕНТАРІВ