Герой АТО, захисник Донецького аеропорту Геннадій Дубров отримав 6 років ув’язнення

«Кіборг»-герой війни на Донбасі, захисник Донецького аеропорту Геннадій «Бізон» Дубров, легенда добровольчого руху отримав до Дня добровольця шість років в’язниці за те, що він 31 серпня 2015 року вийшов на протест під ВРУ з вимогою не ухвалювати зміни до Конституції про особливий статус для окупантів. Коли почалися сутички. Про це сам боєць повідомив у своєму Facebook.

Під час протесту від Верховною Радою Дубров відбивався від правоохоронців пластиковою пляшкою, що назвали організацією масових заворушень, засудивши героя війни на Донбасі до 6 років ув’язнення.

Слід зазначити, що у справі «Захисників Конституції» проходять чимало учасників Революції Гідності й російсько-української війни.

«Більше ніж 20 хлопців нині чекають вироку по 31 серпня. Тоді, коли вони сказали ні особливому статусу Донбасу. Більшість на лавах підсудних – бійці російсько-української війни на Донбасі. Мої побратими. Влада Пороха не змогла знайти проти підозрюваних хлопців докази. Так, як і проти мене», – підкреслив патріот.

Обурений таким рішенням суду, «Бізон» зізнався, що «не було б шкода, якщо би в момент зачитування вироку по суду вдарили сепарські гради», оскільки він із побратимами «не захищав би таких гнійників системи Порошенка».

Сьогодні мені присудили 6 років в’язниці. До апеляції у мене залишились 30 дн волі. Дякую за подарунок на день Доброво…

Posted by Геннадій Дубров on Friday, 17 March 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ