25 січня Генпрокурор заявив, що Іштвана Цапа викрили у вимаганні 40 тис. грн

Заступник міського голови Ужгорода Іштван Цап, якого, за словами Генпрокурора Юрія Луценка, піймали на хабарі 40 тисяч гривень, заявляє, що грошей насправді не вимагав і з України не тікав. Про це він написав на сторінці у Facbeook 26 січня.

«Працюємо з нашими житомирськими партнерами з цілої низки питань: встановлення в Ужгороді сучасних зупинок, впровадження е-квитка, придбання багатофункціональної прибиральної техніки», – заявив заступник очільника міста.

Працюємо з нашими житомирськими партнерами по цілому ряду питань: встановлення в Ужгороді сучасних зупинок, впровадженн…

Posted by Іштван Цап on Thursday, 26 January 2017

Також Цап повідомив, що жодних хабарів не брав та надасть необхідні свідчення правоохоронним органам.

Нагадаємо, 25 січня Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що першого заступника міського голови Ужгорода Іштвана Цапа викрили у вимаганні 40 тисяч гривень у підприємця за дозвіл на приватизацію землі.

За словами очільника ГПУ, посередника, що його визначив хабарник, затримали під час отримання другого «траншу» неправомірної вигоди. Також Луценко уточнив, що Цап намагається втекти.

Закарпатська обласна прокуратура почала перевірку інформації про можливу втечу заступника мера Ужгорода до Угорщини.

У свою чергу, Цап проблеми зі зв’язком пояснив тим, що його телефон впав на «нечищений тротуар» у Києві.

Довідка: До роботи у міськраді Ужгорода Іштван Цап працював у посольстві України в Угорщині. Згідно з офіційними даними біографії, протягом 2008-2014 років працював керівником торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Угорській Республіці, першим секретарем відділу з економічних питань Посольства України в Угорській Республіці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ