Віктор Шеремета обіймає посаду віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України

Заступником міністра аграрної політики і продовольства може стати віце-президент Асоціації фермерів і землевласників (АФЗУ) Віктор Шеремета. Його кандидатуру на цю посаду лобіює людина, наближена до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Про це пише видання AgroPolit.com з посиланням на джерело в уряді.

Сам Шеремета в коментарі, який він надав виданню 7 вересня, визнав, що йому пропонували цю посаду, але поки не може відповісти на запитання, чи готовий йти працювати в міністерство.

«Я людина зайнята, у мене своє господарство. Близько місяця тому була пропозиція від Мартинюка (Максим Мартинюк – перший заступник міністра аграрної політики і продовольства, – ред) йти заступником, але я погодився радником. Але питання відкрите», – сказав він.

На запитання, чи готовий він обійняти посаду в разі обрання, Шеремета відповів: «Зараз я знаю тільки те, що потрібно працювати».

Шеремета – власник фермерського господарства «Геркулес», яке розташоване в Київській області та займається вирощуванням зернових культур. Згідно з декларацією, у власності Віктора Шеремети та його дружини Катерини перебувають 13 земельних ділянок загальною площею понад 29 гектарів.

Крім того, на сьогоднішній день Шеремета обіймає посаду віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України.

Асоціація виступає проти скасування мораторію на продаж землі в Україні найближчим часом.

«Тільки за умови прийняття державної програми і реалізації сімейного фермерства, зміни аграрної політики від олігархічної до фермерської, усунення корупції, рейдерства, формування справедливої ​​судової влади, можна розглядати ринок землі тільки через 5 років», – йдеться у зверненні Асоціації.

Заяви президента Асоціації Івана Томича про підтримку заборони продажу землі сільськогосподарського призначення публікує офіційний сайт партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Як відомо, партія «Батьківщина» є противником скасування мораторію на продаж землі.

Наступного тижня уряд призначить заступника Мінагрополітики з питань фермерства. ЗМІ писали, що на цю посаду є три кандидатури. Одна  з них – екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета. Сам Павло Михайлович спростував цю інформацію. Два інші кандидати – Ірина Паламар та Геннадій Новіков.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ