Супрун братиме участь у розробленні стратегії реформування галузі охорони здоров'я
Супрун братиме участь у розробленні стратегії реформування галузі охорони здоров’я

Кабінет міністрів України призначив на посаду заступника міністра охорони здоров’я України волонтера, директора гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляну Супрун, передає Інтерфакс-Україна.

«Так, рішення ухвалено», – сказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич журналістам після засідання уряду 22 липня.

12 липня президент України Петро Порошенко під час зустрічі з лікарем, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляною Супрун запропонував їй стати заступником міністра охорони здоров’я України.

На прохання президента Супрун братиме участь у розробленні стратегії реформування галузі охорони здоров’я.

Президент також повідомив, що проект стратегії реформування галузі охорони здоров’я розглянуть на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Супрун – американка українського походження, з осені 2013 року проживає в Україні, під час Євромайдану працювала в медичній службі, а з 2014 року стала директором гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців.

Супрун в 2014 році заснувала організацію «Захист Патріотів», яка проводить заняття з тактичної медицини та забезпечує українських бійців поліпшеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.

11 липня 2015 року президент Петро Порошенко надав громадянство України подружжю Уляни та Марка Супрунів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ