Син російського депутата зізнався у нових злочинах

У квітні американська Феміда засудила сина депутата Держдуми РФ Валєрія Сєлєзньова до 27 років в’язниці за кібершахрайство. Нині ж російський хакер Роман Сєлєзньов визнав провину в крадіжці 2 мільйонів доларів за допомогою злому кредитних карт, повідомляє Радіо Свобода.

Міністерство юстиції США 8 вересня заявило, що Сєлєзньов зізнався у двох нових епізодах.

Росіянин у 2008 році брав участь в переведенні в готівку коштів після злому компанії, яка здійснює грошові перекази. Крім того, його звинувачують у причетності до викрадення даних кредитних карт разом з групою хакерів. Збитки по цьому епізоду оцінюються більш ніж в 50 мільйонів доларів.

Нагадаємо, Сєлєзньов був затриманий спецслужбами США у 2014 році на Мальдівах. У квітні 2017 року присяжні засудили його до 27 років ув’язнення. Прокуратура встановила, що від дій Сєлєзньова постраждали 3 тисячі 700 різних фінансових установ, понад 500 компаній по всьому світу і мільйони власників кредиток.

Посольство Росії в США тоді висловило протест у зв’язку з вироком. Батько Сєлєзньова, депутат Держдуми від ЛДПР, назвав затримання сина «викраденням».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ