Екстрадиційні слухання щодо чиновника призначені на 24 березня

Екс-керівник «Укрспецекспорту» Сергій Бондарчук, якого затримали в Лондоні в межах екстрадиційного запиту України, вийшов під заставу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

«Екс-керівник «Укрспецекспорту» Сергій Бондарчук затриманий 15 березня, а випущений під заставу, що передбачено британськими законами. Сплативши заставу, пан Бондарчук може спокійно пити чай з молоком до 24 березня, не полишаючи межі Лондона.  Саме на цю дату – 24.03.2017 – призначене судове засідання, на якому визначать дату екстрадиційних слухань», – написала Сарган.

Екс-керівник "Укрспецекспорту" Сергій Бондарчук затриманий 15 березня, а випущений під заставу, що передбачено британсь…

Geplaatst door Лариса Сарган op vrijdag 17 maart 2017

Сам же Бондарчук виклав на своїй сторінці в Facebook фото із дружиною на свободі.

Юрію Вітальовичу, вибачте що вітаю Вас простою водою,просто я не вживаю міцних алкогольних напоїв,зараз у нас у тюрьмі ч…

Geplaatst door Сергій Бондарчук op vrijdag 17 maart 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 березня Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що у Лондоні арештували колишнього керівника «Укрспецекспорту». Остаточну крапку у справі видачі екс-чиновника має поставити Королівський суд.

Інтерпол оголосив Бондарчука у міжнародний розшук. Генпрокуратура підозрює його у розкраданні з 2005 по 2010 рік 12 тисяч доларів за перерахування коштів на ремонт авіатехніки, який насправді так і не відбувся.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ