Путін, Прохоров
Підконтрольне Прохорову ЗМІ опублікувало матеріали щодо офшорних рахунків поплічників президента РФ

Група «Онексім» російського мільярдера Міхаїла Прохорова продає всі активи. Про це з посиланням на власні джерела повідомляють російські ЗМІ, передає УНІАН.

«Онексім» шукає покупців, водночас, представник компанії відмовляється коментувати ситуацію.

Варто зазначити, що 14 квітня ФСБ провела обшук у структурах «Онексіму», неофіційною причиною якого стала редакційна політика холдингу «РБК», що опублікував кілька розслідувань про офшорні рахунки людей з оточення Путіна. Крім того, згодом головного редактора «РБК» звільнили з посади. Про вихід із холдингу заявили також головний редактор та шеф-редактор.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що Прохоров невдоволений тиском російської влади, що змушує його продати холдинг «РБК» або ж змінити його керівництво.

Прохоров, статки якого оцінюють у $ 7,7 млрд., займає 14-ту сходинку в списку найбагатших бізнесменів Росії за версією Forbes. Управлінням більшості його російських активів займається група «Онексім». Вона володіє активами в гірничо-металургійній галузі (UC Rusal, «Уралкалій»), фінансах (страхова компанія «Згода», банки «Ренесанс капітал», «Ренесанс кредит», МФК), енергетиці («Квадра»), нерухомості (МЕНІ) та медіа («РБК», «Сноб»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ