Богуслаєв потрапив до антирейтингу прогульників березня 2017 року

Активісти громадського руху Чесно знайшли найощадливішого парламентаря України. Ним виявився президент запорізького підприємства «Мотор Січ», народний депутат групи «Воля народу» В’ячеслав Богуслаєв.

За підрахунками активістів, сумарний розмір його грошових активів за курсом 31 грудня 2016 року становить 825 млн 399 тис. 645 грн.

Зазначається, що минулого року Богуслаєв отримав понад 1 мільярд гривень доходу. Про це свідчить його декларація на сайті НАЗК. У списку найбагатших людей України від «Forbes» за 2016 рік він був на 30 місці.

Свій рекордний дохід Богуслаєв офіційно отримав не від продажу цінних паперів, а як «інвестиційний дохід» від ТОВ «Фірма «Мотор-Ділер» – підприємства, яке займається посередництвом за договорами щодо цінних паперів або товарів. Ця фірма заснована ПАТ «Мотор Січ». Більша частина заощаджень Богуслаєва  – 25,6 млн доларів та 8,3 млн гривень – розміщенні у його ж «Мотор Банку».

За грошовими активами нардеп-мажоритарник із Запорізької області випередив минулорічного рекордсмена Ігоря Котвіцького, Віталія Хомутинніка та братів Дубневичів.

За даними «Чесно», олігархи Вадим Новинський, Костянтин Жеваго та Олександр Герега за грошовими активами не потрапили навіть до першої десятки.

До слова, Богуслаєв потрапив до антирейтингу прогульників березня 2017 року. Загалом за каденцію він пропустив з невідомих причин 59% пленарних засідань.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ