На думку Піонтковского, заява Захарченка стала свідченням розгубленості Кремля

Заява ватажка «ДНР» Захарченка свідчить про повний розлад та розгубленість у кремлівських головах. Про це розповів російський політолог, публіцист Андрєй Піонтковскій у коментарі ZIK.

«Найпростіше було би пояснити це черговим алкогольним загостренням пана Захарченка та маренням, що супроводжує таке загострення», – підкреслив фахівець.

Він акцентував на тому, що поінформована у Москві людина – головний редактор «Ехо Москви» Алєксєй Вєнєдіктов – за кілька годин після оприлюднення заяви щодо «Малоросії» написав два «твітта», у яких висміював цю заяву та наполіг, що це ініціатива Кремля.

Отже, переконаний Піонтковскій, якийсь стосунок до певних кремлівських ідей заява Захарченка таки має: «Це свідчить про повний розлад та розгубленість у кремлівських головах. Вони розуміють, що ця трирічна спроба під виглядом Мінських домовленостей заштовхнути оцю «Лугандонію», як ракову пухлину, до України провалилася, і шукають якихось нових підходів».

Крім того, він нагадав, що луганські сепаратисти дуже різко відреагували на цю ініціативу, адже бачать у ній банальне бажання Захарченка «загребти» під себе усю «ЛНР».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ