Експерт переконаний: заяви про імпічмент Трампу є лише піар-кроком

Резолюція про імпічмент Президента США Дональда Трампа не вплине на українське питання. Головне, на що нині необхідно звернути увагу, – на заяви про нібито втручання України у вибори Президента США і допомогу Демократичній партії. Це елемент гібридної війни Росії. Цю думку висловив політичний експерт Сергій Постоловський у коментарі 24.

На думку фахівця, імпічмент Трампу – лише медійний піар-крок, який не призведе до реального результату. Однак Росія так чи інакше продовжить свою політику гібридної війни.

«До заяв про втручання України у вибори Президента США можуть бути причетні Пол Манафорт (керівник штабу Трампа, якого підозрюють у зв’язках із Кремлем – ред.) і Росія. Вона таким чином хоче змістити акценти і показати, що не тільки Москва втручалася у вибори Президента США. Цим самим Кремль хоче погіршити відносини України з республіканцями і адміністрацією Трампа», – підкреслив політолог.

Він запевнив – Україна повинна використати той факт, що спеціальний представник США щодо Донбасу Курт Волкер працював із сенатором Джоном Маккейном, який займає жорстку антиросійську позицію.

Тому, переконаний Постоловський, це призначання – лінія посилення тиску США на Росію. «Україні потрібно надати Волкеру ключові докази присутності російських військ на нашій території і їхніх злочинів, а не пусті балачки. Це потрібно, щоб не виконувати російський варіант «мінських домовленостей», а наполягати на тому, що спочатку безпека, а потім – політика на нашій території».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ