РФ додатково закуповує 300 тисяч вагонів для перекидання на великі відстані особового складу і озброєння

Під час військових навчань Російська Федерація відпрацьовує прийоми захоплення і утримання міст, а також формування ударних груп для оточення сил противника. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов на презентації програми «Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України», пише LIGA.net.

«Лише впродовж березня-квітня цього року в Західному військовому окрузі Росії проведена низка командно-штабних навчань із залученням до 45 тисяч військовослужбовців. Відпрацьовані тактичні прийоми захоплення і утримання міст, формування ударних груп для оточення сил противника», – уточнив він.

Також РФ додатково закуповує 300 тисяч універсальних вагонів для перекидання на великі відстані особового складу і озброєння, зазначив Турчинов.

За словами секретаря РНБО, указом російського президента Путіна з 1 липня передбачено збільшення чисельності військовослужбовців збройних сил РФ до майже 1,9 млн солдатів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія продовжує посилювати свої позиції на непідконтрольних Києву територіях Донбасу – на сьогодні там перебувають до 30 тисяч бойовиків. Причому Кремль планує збільшити чисельність російсько-терористичних військ до 55 тисяч осіб. На думку голови РНБО Олександра Турчинова, російські військові, розміщені вздовж кордону, здатні впродовж 2-3 годин вдертися на територію України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ