Став відомий формат дебатів на стадіоні

Кандидати у президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три запитання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов, запропонований штабом Порошенка, та Олена Фроляк від штабу Зеленського. Про це пише Українська правда.

Дебати почнуться з 5-хвилинних промов кожного із кандидатів, після цього кожен відповість на три запитання модераторів, матиме по одній хвилині, щоби поставити своє, і по 5 хвилин, щоби відповісти на запитання опонента.

Від Порошенка і Зеленського будуть по три артисти – вонивиступатимуть по черзі, поки на стадіон заходитимуть люди.

Водночас, джерела як в команді Порошенка, так і в команді Зеленського скаржаться одне на одного.

У групі Порошенка виданню сказали, що «зелені йдуть по бєспрєдєлу», натомість у команді Зеленського звинувачують штаб опонента у регулярному висуненні нових умов: «Вони постійно щось міняють, кожна година – нова умова».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у зв’язку із проведенням дебатів кандидатів у президенти на НСК «Олімпійський» у Києві закрили три станції метро. Зокрема, закриті станції «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Льва Толстого».

Як відомо, дебати між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком відбудуться о 19:00 на НСК «Олімпійський». Цього ж дня з 20 до 21 години також мали відбутися офіційні дебати кандидатів в студії «Суспільного телебачення», однак їх перенесли на 21:00.

Українців пускатимуть на НСК «Олімпійський», де сьогодні відбудуться дебати, вже о 16:00. Із собою треба мати документи і бути готовим до перевірки речей. Зокрема, на громадян чекатиме кілька перевірок: металеві рамки з ручними металодетекторами на підході до «Олімпійського», а також перевірки в чаші стадіону.