Володимир Зеленський грав головну роль в серіалі «Слуга народу», в якому розповідається, як простий вчитель став Президентом України

Міністерство юстиції 31 березня 2018 року зареєструвало партію «Слуга народу». Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька, передає 5 канал.

До керівного складу партії, зокрема, входять автори «Студії Квартал-95» Вадим Переверзєв і Роман Маров.

Бернацька підкреслила, що в Україні реєструється дуже багато партій, але не всі з них беруть участь у виборах.

Як відомо, гумористичний серіал «Слуга народу» був створений «Студією Квартал-95» і транслювався на телеканалі«1+1» у 2016-2017 роках. Сюжет серіалу полягає в тому, щопростий вчитель став Президентом України і боровся з корупцією та олігархами. Перший сезон переглянули понад 98 млн осіб. 

Як свідчить дослідження соціологічної групи «Рейтинг», 8,3% українців з числа тих, хто визначився і готовий брати участь у виборах Периздента України, проголосують за головного актора серіалу «Слуга народу» і главу «Студії Квартал-95» Володимира Зеленського.

Нагадаємо, на початку грудня 2017 року в Єдиному держреєстрі юридичних осіб на сайті Мін’юсту з’явилася юридична особа «Політична партія «Слуга народу». Керівником утворення є Іван Баканов – керівник ТОВ «Квартал 95».