Володимир Зеленський зробив відповідну заяву на бізнес-форумі в Туреччині

Президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця 2019 року в Україні проведуть земельну реформу, а ринок землі відкриють уже наступного року. Про це він заявив на бізнес-форумі в Туреччині, передає Українська правда.

«В цьому році ми обов’язково проведемо земельну реформу, що вже наступного року дозволить створити ринок землі на 40 мільйонів гектарів, що є однією з найкращих у світі за своєю якістю», – сказав він.

За його словами, в Україні вже є турецькі компанії, які володіють землею.

«Сподіваюся таких компаній стане значно більше. Особливо це стосується південної частини Україии, де є потреба у створенні та розвитку меліоративних систем. Тут ми також розглядаємо можливості для державно-приватного партнерства», – додав президент.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук заявляв, що в Офісі президента Володимира Зеленського готові скасувати мораторій на продаж сільськогосподарської землі та запустити ринок сільгоспземель вже до кінця цього року.

20 грудня 2018 року парламент продовжив мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2020 року. У лютому 2019 року цей закон підписав п’ятий президент Петро Порошенко.