Раніше Володимир Гройсман заявляв, якщо не буде ідеологічних розбіжностей, то він готовий співпрацювати із Зеленським після його інавгурації

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і переможець другого туру виборів президента Володимир Зеленський 24 квітня провели неформальну зустріч. Про це пише Українська правда з посиланням на два незалежні одне від одного джерела.

Зустріч Зеленського і Гройсмана нібито відбулася в офісі «Кварталу».

Про що розмовляв майбутній президент із прем‘єром невідомо, але в обох начебто склалося хороше враження один про одного.

«Він абсолютно нормальна людина», – процитував слова Гройсмана про Зеленського співрозмовник видання в оточенні прем’єра.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман заявив, що залишить команду президента Петра Порошенка і візьме участь у виборах до Верховної Ради з новою політичною силою.

Також Гройсман сказав, що, якщо не буде ідеологічних розбіжностей, то він готовий співпрацювати із Зеленським після його інавгурації, а також з іншими гілками влади заради розвитку країни.

Як відомо, 21 квітня відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з підрахунками Центрвиборчкому, за Зеленського віддали голоси понад 73% українців, за Петра Порошенка – майже 24,5%.

25 квітня Зеленський звинуватив Центрвиборчком у затягуванні оголошення результатів виборів президента.

У ЦВК Зеленському відповіли, що мають 10 днів для встановлення результату і станом на 25 квітня приймають протоколи від окружних виборчих комісій з «безпрецедентною швидкістю».

Також у Центрвиборчкомі повідомили, що оголосять переможця виборів президента вже після великодніх свят, імовірно, 30 квітня.