Говорити про те, чи набере законопроект необхідні 300 голосів, поки зарано, вважає Джемілєв

Президент України Володимир Зеленський висловив готовність скликати конституційну комісію і внести у Верховну раду законопроект про створення кримськотатарської автономії. Про він заявив під час зустрічі з лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим, передає ATR.

За словами Джемілєва, зараз «сприятлива ситуація» для створення автономії.

«Ми повідомили (президента, – ред.), що робоча група закінчила роботу, і справа за тим, щоби подати (законопроект, – ред.) у Верховну Раду. Зараз сприятлива ситуація в країні, велика фракція, і якщо буде воля президента, то прохідність цього законопроекту дуже перспективна. Ми побачили готовність самого президента, і якщо він зможе донести свою точку зору – за винятком деяких груп, які є в «Слуги народу» – то буде так, як скаже президент», – заявив Джемілєв.

За словами лідера кримських татар, Зеленський готовий скликати конституційну комісію, щоби розглянути підготовлені поправки до десятої глави Конституції, і вже після цього винести законопроект на розгляд Верховної ради. Однак, говорити про те, чи набере цей законопроект необхідні 300 голосів, поки зарано, вважає Джемілєв.