За словами Зеленського, наразі потрібно розбудовувати спортивну інфраструктуру, яку потім можна буде використати для проведення Олімпійських ігор

Президент Володимир Зеленський доручив міністру молоді та спорту Ігорю Жданову та президенту Національного олімпійського комітету України Сергію Бубці розробити стратегічний план, щоби Україна могла претендувати на проведення Олімпійських ігор. Про це інформує прес-служба глави держави.

«Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за 3-4 роки все побудувати, і тоді можемо бути в черзі і прийняти Олімпіаду. Ми повинні бути амбітними», – наголосив президент.

«Треба хоча б намагатися цього досягти», – заявив він.

За словами Зеленського, наразі потрібно розбудовувати спортивну інфраструктуру, яку потім можна буде використати для проведення Олімпійських ігор – для цього з бюджету щороку повинні виділятися гроші.

Найближчі Олімпійські ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку, – це зимова Олімпіада у 2030 році чи літня – у 2032 році.

Президент Національного олімпійського комітету України зазначив, що наразі найбільш реалістично провести в нашій країні одні з наступних зимових чи літніх Юнацьких Олімпійських ігор.