Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради відповідні подання

30 травня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення з посад двох міністрів і голови Служби безпеки. Крім того, готуються документи про відставку керманича Генпрокуратури Юрія Луценка. Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Так, Зеленський просить звільнити Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ, Степана Полторака – з посади міністра оборони. Третє подання стосується звільнення Василя Грицака з посади голови СБУ.

У поданнях зазначається, що глава держави діє на підставі Конституції та відповідних законів України. Президент наполягає на невідкладному розглядіпарламентом цих питань.

Крім того, прес-служба президента повідомляє, що готуються матеріали про звільнення Юрія Луценка з посади генерального прокурора.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 30 травня у парламенті не вистачило голосів для того, щоби відправити прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та весь склад Кабінету міністрів у відставку. За це рішення проголосували лише 97 нардепів з необхідних 226.