Володимир Зеленський кличе Петра Порошенка 19 квітня на НСК «Олімпійский»

Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський заявив, що прийде на дебати. За словами шоумена, вони відбудуться на НСК «Олімпійський» 19-го, а не 14 квітня. Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні, опублікованому в Facebook.

«19 квітня на НСК Олімпійський відбудуться мої дебати з Порошенком, де я зможу поставити йому будь-які запитання», – сказав Зеленський.

«Коли почнуться «посадки», чому свинарчуки не за ґратами?», – такі перші запитання збирається Зеленський поставити Порошенку.

Зеленський також звернувся до українців і закликав їх писати у коментарях запитання, на які вони хотіли б почути відповідь.

#дебати

Gepostet von Владимир Зеленский am Montag, 8. April 2019

За даними Українських новин, у прес-службі Зеленського не змогли ні підтвердити, ні спростувати заяву новоспеченого політика.

Нагадаємо, 3 квітня Володимир Зеленський погодився на пропозицію Петра Порошенка провести дебати перед другим туром виборів, закликавши чинного президента провести їх у Національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Порошенко порадив Зеленському читати закон, у якому зазначено, що дебати проводяться між 19:00 і 22:00 19 квітня на громадському телебаченні, але погодився зустрітися на НСК.

Порошенко і Зеленський висловили готовність профінансувати дебати на «Олімпійському» зі своїх фондів.

7 квітня Порошенко заявив, що оскільки Зеленський обрав місцем проведення дебатів НСК, то він обере дату і час, і запропонував провести їх на стадіоні о 19:00 або 20:00 14 квітня.