Зеленський записав чергове відеозвернення до Порошенка

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до чинного глави держави Петра Порошенка. Відео політик розмістив на сторінці у Facebook.

У відео Зеленський згадує вчорашній виступ Порошенко на НСК «Олімпійський», а також вимагає від нього посадити вбивць Катерини Гандзюк і посадити Свинарчуків.

«Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозну посаду, посаду Президента України. Пане Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від «Я почув» перейшли до «Я зроблю». А саме: посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули про наших полонених моряків, які зараз сидять за ґратами і чекають, поки ви набігаєтесь по каналах в пошуках Зеленського, наздаєтеся аналізів всім і накричитесь на стадіоні. Будь ласка, зробіть це, це ваші справи. Адже шоумен може стати президентом, а президент, який став шоуменом, – це сумно. Дебати 19-го, справи – кожен день», – заявив Зеленський на відео.

Президент і Шоумен.

Gepostet von Владимир Зеленский am Montag, 15. April 2019

Нагадаємо,  14 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський не прибув на НСК «Олімпійський», куди його запрошував на передвиборчі дебати чинний глава держави Петро Порошенко.