2 вересня відбудеться перше засідання нового уряду

Президент України Володимир Зеленський назвав умови, за яких буде розпущений новий склад Кабінету міністрів на чолі з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.

«Завдання є, поставлене ​​новому уряду: вони повинні показати модель. І якщо в моделі не буде зменшення комуналки, будемо прощатися з урядом», – заявив Зеленський.

«Все, що вони зможуть, вони зроблять. Питання не в тому, яка ціна комуналки, питання в тому, який відсоток від того, що отримує людина пенсії або зарплати, вона платить за комуналку. І така структурна проблема, таке структурне завдання ставиться новому уряду», – додав президент.

Крім того, за словами Зеленського, ще одне завдання нового уряду – попрацювати над тим, щоби відсотки за кредитами були нижче.

«Готують формат, щоби в 20-му році у людей була можливість купувати ті чи інші речі, нерухомість або землю. Купувати під інший відсоток. Тому що я розумію, що таке 17-18 відсотків», – зазначив глава держави.

Нагадаємо, перше засідання нового Кабінету міністрів України під керівництвом прем’єр-міністра Олексія Гончарука відбудеться о 14:00 у понеділок, 2 вересня.

Читайте: Новий прем’єр Гончарук покатався Кабміном на самокаті (відео)

Раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що не виключає, що може достроково розпустити Верховну Раду 9-го скликання. Глава держави дав парламенту випробувальний термін в один рік.