Фасад Українського дому обіцяють не змінювати

Команда Володимира Зеленського оприлюднила відео з презентацією переїзду Адміністрації президента з вулиці Банкової до Українського дому.

Український дім обрали через наявність великої актової зали та можливість організувати у приміщенні опен-спейси зі скляними перегородками.

Тут планують облаштувати коворкінг для громадян, які приходять із ініціативами. За словами архітектора Івана Юнакова, у приміщенні передбачено місце для кав’ярні і спортзалу.

Фасад Українського дому не змінюватимуть, але всі комунікаційні системи планують замінити на енергоефективні, зокрема, встановити теплові насоси та сонячні панелі. Перед будівлею облаштують фонтан.

Перед Українським домом хочуть спланувати місце для громадських протестів, аби такі події не паралізували рух транспорту.

Зеленському також запропонували на вибір два варіанти розташування його кабінету – з видом на Дніпро або на Європейську площу. Президент обрав другий.

Натомість будівлю на Банковій планують віддати під облаштування історичного музею.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Володимир Зеленський підписав указ №417/2019, згідно з яким утворюється Офіс президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента.