Володимир Зеленський / Фото Адміністрації президента

Президент Володимир Зеленський вирішив поквитатися з головним «радикалом» України Олегом Ляшком, з яким у нього вже виникло кілька конфліктів за чотири дні його каденції. При цьому зробив це гарант у стилі «95 кварталу».

Як передає Українська правда, виступаючи на українському форумі Інтернет-діячів «iForum 2019», Володимир Зеленський заявив, що українські чиновники і політики відірвані від сучасних інноваційних технологій.

«Як правило чиновники використовують чотири слова – інновація, діджиталізація, гіперлуп і Ілон Маск. І після цих чотирьох слів вони кажуть, «ми все сказали, і треба щось змінювати». Я просто скажу як людина, я особисто нічого не можу змінити, в плані інновації, в плані діджиталізації. Ми тільки можемо це зробити разом», – сказав новоспечений президент.

Далі Зеленський показав відео з випробування роботів американської інженерної компанії Boston Dynamics, після чого запропонував подивитися на українських чиновників. На екрані з’явилось зображення із нардепом Олегом Ляшком. Глядачі у залі засміялися.

Після цього Зеленський показав слайд із новиною «Депутати запропонували повернути Росію до старого літочислення» і сказав, що такі «чиновники можуть до такого призвести».

«У нас багато проблем, багато факапів. Але відсутність електромереж може призвести до того, що уряд може крокувати в бік відновлювальної енергетики. Відсутність банківської інфраструктури – те, що у нас є – можна йти до цифрового банкінга. Відсутність транспортної логістики – треба йти до дронів. Що нам заважає? Таке відчуття, що люди які нам заважають їх треба назвати «що», – сказав Зеленський.

«Я впевнений, що ви творите кожен день великі речі, але наші чиновники і політики абсолютно цим не користуються. Не хочу на них наговорювати, ви і так все самі знаєте. Але. Що таке інновації взагалі в цій вузькопрофільної політичній факінг галузі», – додав гарант.

За його словами, інновації роблять всі процеси прозорими і ефективними, тим самим позбавляючи нечистих на руку чиновників засобів до існування.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, під час інавгурації 20 травня між Зеленським і Ляшком виник конфлікт через російську мову, а наступного дня лідер Радикальної партії вчепився президенту в руку й тягнув його за одяг.