Володимир Зеленський зустрівся із керівництвом Світового конґресу українців та Конґресу українців Канади в Торонто

Президент України Володимир Зеленський заявив, що захищатиме українську мову. Про це він сказав під час зустрічі з керівництвом Світового конґресу українців та Конґресу українців Канади в Торонто. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент подякував українцям Канади за всебічну підтримку України.

«Дякую кожному з вас за те, що ви завжди підтримуєте незалежність, нашу територіальну цілісність. Волонтерську й соціальну справу, яку ви робите, важко переоцінити. Йдеться про підтримку України з початку російської агресії», – сказав Зеленський.

Він також наголосив на важливості підтримки української мови та євроатлантичного курсу України.

«У Конституції записано, що єдина державна мова в Україні – українська. Я, як президент, як гарант Конституції захищатиму українську мову, наш суверенітет і наш курс до Європи і НАТО», – зазначив Зеленський.

Він закликав українську громаду Канади активно долучатися до побудови нової демократичної й заможної України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що не проти надати статус регіональної російській мові в Донецьку та Луганську, якщо ці території визнають, що є частиною України.  Водночас Богдан проти другої державної мови в Україні.

Пізніше представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук підкреслив, що заява Богдана про регіональний статус російської мови на Донбасі є його особистою позицією.