Володимир Зеленський на посаді президента планує зберегти закон про мовні квоти на телебаченні

У разі обрання президентом Володимир Зеленський планує зберегти закон про мовні квоти на телебаченні, але припускає їхню зміну. Про це він повідомив в інтерв’ю виданню РБК-Україна.

«Дивіться, я дуже добре розумію цей закон. Тому у мене є питання до закону, про який ми говорили. Квоти залишаться. Питання, які вони мають бути? Навіть не так. Там питання в регулюванні цих квот. Якщо ви добре на цьому розумієтесь, там є хитрість, доповнення з цими квотами. Взагалі: більший відсоток української мови, а далі – різні мови, бо там треба давати можливість кожній мові. Тому що у нас реально велика кількість людей говорить російською. Не можна у них забрати російськомовне телебачення. У нас є люди, які розмовляють і іншими мовами. Розумієте, тут велике питання з цими квотами. Ніхто скасовувати квоти не буде, але є регулювання…», – сказав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у цьому ж інтерв’ю Зеленський розповів про своє ставлення до президента РФ Владіміра Путіна та декомунізації.  Крім того, кандидат у президенти заявив, що вважає невиправданою заборону в Україні російських соціальних мереж, зокрема «Вконтакте» і «Однокласники».