Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський планує під час першої зустрічі з Владіміром Путіним сказати йому, що Донбас і Крим – це Україна. Про це глава держави сказав в інтерв’ю газеті Bild.

На запитання журналіста, що він скаже Путіну під час їхньої першої зустрічі, Зеленський відповів: «Почнемо з того, що Донбас і Крим – це Україна».

Також президент України прокоментував ситуцію із нині окупованим росіянами Кримом: «Крим – це Україна. І ми сподіваємося, що незабаром ми його повернемо. Я дуже люблю Крим. Я був там багато-багато разів. Це унікальне місце в Україні з його природою та історією завжди було і залишається частиною України».

На запитання, чи вірить він у те, що Україна приєднається до ЄС, Зеленський відповів, що Україна вже є частиною європейської сім’ї.

«Україна прагне до європейської інтеграції, цього найбільше хоче наш народ. Але ми розуміємо, що нам потрібно показати переконливі результати, щоб мати можливість приєднатися до спільного економічного, правового, митного та цифрового простору ЄС. Я хотів би бачити Україну на такому рівні розвитку, щоб країни ЄС побачили нас як рівноправного члена Союзу. І ми зробимо все для цього», – сказав президент України.

Відповідаючи на запитання, чи вважає він реалістичним приєднання України до НАТО, Зеленський заявив: «Розширення НАТО – потужний інструмент для забезпечення безпеки в регіоні. Майже всі наші сусіди є членами Альянсу.

Україна офіційно заявила про своє прагнення приєднатися до НАТО. Ми хочемо виконати стандарти Альянсу в українських Збройних Силах і в нашому секторі безпеки. Україна вже є надійним партнером НАТО, і в майбутньому ми можемо стати надійним членом Альянсу».