Заява Джуліані про необхідність посадити Коломойського тільки грає йому на руку

Імовірність того, що новим преЗедентом керує олігарх Ігор Коломойський, становить щонайменше 90%. Тому головна інтрига президентства Зеленського: Бєня командує ним одноосібно чи разом із Путіним? Про це пише журналіст, політичний оглядач Ян Борецький у статті для видання InfA.

Зрозуміло, що новий преЗедент не є самостійною фігурою, оскільки Макрону чи Меркель достатньо раз чи двічі з ним поспілкуватися, аби допетрати: «нове обличчя» не здатне до переговорного процесу і загалом недієздатне як політик.

Водночас у США оцінили його ідею з розпуском Ради і чекають, коли Зе посадить Коломойського. Однак, переконаний Борецький, швидше він сам себе посадить, ніж Ігоря Валерійовича.

«Заява Джуліані про необхідність посадити Коломойського, саме те, що зараз і потрібно Ігорю Валерійовичу та Владіміру Владіміровічу. Бо чого вони хочуть від Володі? – Гучного скандалу! Щоб після заяви Джуліані він ув’язався в публічний конфлікт із оточенням Трампа, а краще – із самим Трампом. Після такого Зе перейде до групи паріїв серед світових лідерів. І це дуже тепла компанія: Путін, Кім Чен Ин, Мадуро», – зазначив оглядач.

Загалом, на його думку, навколо Зеленського нині є кілька груп впливу, зокрема, екс-«регіонали», представники Авакова. І кожна група впливу вважає, що саме вона переможе в боротьбі за доступ до тіла Зе: «Хоча тіло, здавалось би, вже на три життя наперед запродане Ігорю Валерійовичу».

Повну версію статті читайте тут: Ян Борецький: Базові сценарії розвитку України, або Бєня пустився берега?