Президент запропонував і урядовцям подати у відставку та звільнити посади

Президент України Володимир Зеленський після складання присяги глави держави оголосив про розпуск Верховної Ради. Про це він заявив під час виступу в сесійній залі парламенту 20 травня.

«Я хочу, щоб ви прийняли закон про скасування недоторканності депутатів, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Прошу парламент звільнити з посад голову СБУ, Генпрокурора та міністра оборони. Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання», – сказав Зеленський.

Крім того, Зеленський запропонував урядовцям подати у відставку і звільнити посади.

«Дозвольте мені зараз процитувати одного американського актора, який став класним американським президентом: «Уряд не вирішує наших проблем, уряд і є нашою проблемою», – сказав Зеленський, процитувавши Рональда Рейґана.

«Це просто цитата. Я не розумію, чесно кажучи, наш уряд, який тільки розводить руками і каже: «Ми нічого не можемо зробити». Це не правда, можете», – продовжив він.

«Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять», – заявив Зеленський.

Він також прокоментував реакцію зали: «Якісь вибіркові оплески. Я кажу від народу, будь ласка».