Володимир Зеленський виступив на «iForum» у Києві

З 27 травня команда президента запускає онлайн-проект «Ліфт», який дозволить всім охочим презентувати свої ідеї з діджиталізації держави. Про це Володимир Зеленський та його радник Михайло Федоров заявили на конференції з Інтернет-технологій «iForum» у Києві.

«Ми хочемо справді зробити країну у смартфоні. Уряд у смартфоні. Хлопці, пора це зробити. Без вас не впоратися», – сказав Зеленський.

За його словами, було б чудово дорогою на роботу мати можливість контролювати, які законопроекти подаються і як їх доповнити, «які чуваки обираються», які петиції подаються тощо.

«Я, правда, мрію про нашу країну у смартфоні. І щоб ми були першими в світі, оминаючи цей етап, який сьогодні в світі і який складно наздогнати», – заявив президент.

Варто зазначити, що Зеленський звертався до аудиторії російською мовою.

У свою чергу, Михайло Федоров анонсував створення «відкритого соціального ліфта, коли людина без якихось прошарків уряду, депутатів, знайомих, мам, тат, сестер і дядь зможе потрапити в команду і реалізувати реальний проект».

«Ми знайшли системне рішення. Вже цього понеділка ми запускаємо проект «Ліфт», де кожна людина зможе залишити резюме про себе, відгукнутися на вакансію в нашій команді, розповісти ідеї і відправити готовий продукт», – заявив він.

За цим онлайн проектом буде закріплено окрему структуру, яка буде аналізувати інформацію, давати зворотний зв’язок і впроваджуватиме це в ключові департаменти «без великої бюрократії тав обхід усього іншого».

«З понеділка всі ваші ідеї, які стосуються IT, ви зможете презентувати», – підсумував Федоров.