Владислав Бухарєв

Президент Володимир Зеленський звільнив двох заступників голови Служби безпеки та п’ятьох начальників обласних управлінь відомства. Про це під час брифінгу повідомив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка, передає Українська правда.

Заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського звільнили нібито тому, що вони «причетні до багатьох протиправних діянь, зокрема тих, які вчинялися під час виборчої кампанії».

«І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку», – зазначив Рябошапка.

В АП також кажуть, що звільнені керівники регіональних управлінь «відзначилися в негативному плані у явищах, які пов’язані з контрабандаю». Йдеться про керівника відомства в Одеській області Олександра Довженка, у Львівській області – Олександра Ткачука, у Вінницькій області – Олега Зозулю, у Закарпатській області – Володимира Пахнюка і в Чернівецькій області – Руслана Сторожука.

«Це ті регіони, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних з контрабандою», – стверджує Рябошапка.

Також Рябошапка повідомив, що Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки нардепа від партії «Батьківщина» Владислава Бухарєва. У 2014 році Владислав Бухарєв був першим заступником Голови СБУ, начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

З жовтня 2014 року – народний депутат Верховної Ради України. Обраний по одномандатному 162 виборчому округу. Член фракції «Батьківщина».