Зелений чай здатен лікувати очі

Про ваші очі може подбати зелений чай. Він не лише добре тонізує, а й в прямому сенсі лікує ваші очі. Про це пише Cosmo.

Останнє наукове відкриття на користь цього напою продемонструвало, що антиоксиданти, які містяться в зеленому чаї, здатні захистити очі від захворювань і вікових змін.

Так звані катехіни, а також вітаміни С і Е проникають в оболонку ока, допомагаючи тим самим протистояти таким очним захворюванням, як глаукома, яка при відсутності своєчасного лікування веде до сліпоти.

Крім того, учені встановили, що ефект від катехінів зеленого чаю, який виражається в зниженні оксидативного стресу (процес пошкодження клітини в результаті окислення), зберігається в оці протягом 20 годин.

Слід зазначити, що, крім користі для очей, зелений чай здатен зміцнити імунітет, активізувати захисні сили організму та підвищити витривалість. Крім того, цей напій стимулює нашу розумову і фізичну активність і бореться з перевтомою.

До того ж, цей напій може захистити зуби від руйнування, сприяти у процесі схуднення і позитивно впливати на шкіру: зелений чай діє як омолоджувальний і антибактеріальний напій для шкіри.

Є безліч косметичних засобів на основі зеленого чаю, які борються із запаленням, покращують колір обличчя і знімають втому шкіри.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ