28 вересня на індонезійському острові Сулавесі стався землетрус магнітудою 7,5 бала, а слідом за ним на острів обрушилося цунамі

Індонезію сколихнув потужний землетрус. У зв’язку зі стихійним лихом консульська служба МЗС закликала українців, які перебувають у цій країні, відгукнутися та повідомити про себе рідним. Про це йдеться у повідомленні відомства у Twitter.

«Закликаємо громадян України, які можуть перебувати в Індонезії, повідомити про себе рідним. Просимо утриматися від відвідання територій, охоплених стихійним лихом»,
– зазначають у консульській службі.

Окрім цього, у МЗС зазначили, що поки не володіють інформацією про постраждалих в Індонезії українців.

«Компетентні органи Індонезії поки що не повідомляють громадянство іноземців, загиблих внаслідок землетрусу і цунамі. Посольство України підтримує оперативний зв’язок з рятувальними службами та медичними закладами», – йдеться у повідомленні.

Ще 29 вересня МЗС почало перевіряти інформацію про можливу наявність громадян України серед постраждалих і загиблих внаслідок землетрусу та цунамі в Індонезії.

28 вересня на індонезійському острові Сулавесі стався землетрус магнітудою 7,5 бала, а слідом за ним на острів обрушилося цунамі. Землетрус стався неподалік від центру Сулавесі на глибині 10 км. Крім того, після руйнівного землетрусу на острові Сулавесі було зафіксовано понад 170 повторних поштовхів, магнітуда деяких з них перевищувала 5 балів.

Землетрус і цунамі призвели до загибелі понад 1200 осіб. Крім того, рятувальники очікують збільшення числа жертв, оскільки стали надходити дані з району Дунгала, де і був зосереджений осередок землетрусу.