Зен Антіпоп, блогер

Керченський міст – це суцільна #перемога. І ось чому:

  1. То є надзвичайно дорогий проект. А за російських умов – захмарно дорогий, адже до величезної реальної собівартості будівництва додається ще й дебела крадійно-корупційна складова (до того ж невідомо, яка з цих частин є більшою). А це не лише підриває й без того невеселу економічну ситуацію країни-агресора, що перебуває під санкціями, але й поглинає неабиякі кошти та ресурси, які в іншому випадку могли б піти на кремлівську війну проти України.
  2. Сам факт будівництва (незалежно від його кінцевого результату – вдасться чи ні) у майбутньому вже матиме для Московії негативні наслідки у вигляді міжнародних судів та штрафів за порушення, зокрема, морського права, втрачених прибутків від простою суден, порту в Маріуполі тощо. Україна вже готує та подає відповідні позови.
  3. Навіть якщо міст таки добудують, ще невідомо, чи простоїть він хоча б один сезон, зважаючи на складні геологічні та кліматичні умови. Нагадаю, що попередні спроби побудувати міст в цьому місці зрештою завершилися його руйнуванням під час зимових штормів. Якщо й новий міст завалиться, то це не лише призведе до економічних, але й до катастрофічних іміджевих втрат для Росії, адже міст – це перш за все пропагандистський проект Москви.
  4. Ба, навіть якщо станеться диво техніки, і міст стоятиме достатньо довго, Україна навряд щось від того втратить. Адже рано чи пізно Крим доведеться повертати законному міжнародновизнаному власнику, а отже, всі нові об’єкти інфраструктури, що їх збудує Москва в Криму за свій рахунок, безкоштовно перейдуть у власність Києва. В крайньому випадку зайвий, металобрухт ще нікому не завадив

Висновок: нехай будують! Подовше й побільше!

Джерело: Zen Antipop

БЕЗ КОМЕНТАРІВ