Зен Антіпоп, блогер

«Мы за Украину, но мы за другую Украину», – Вілкул з «Опоблоку»/Партії регіонів.

Насправді, досить відверто й навіть чесно. Адже ця зграя погано прихованих прокремлівців існує саме для того, аби спробувати створити «ДРУГУЮ Украину». Тобто не ту країну, якою ми намагається стати, а таку якою ми були за часів панування Партії регіонів. А ще краще – за часів СССР: упослідженою, залежною від Москви, розграбованою її ставлениками, неукраїнською за суттю та за формою «малоросією».

І шлях до цього, за словами того ж таки Вілкула, ця зграя бачить у тому, аби «прєкратіть вайну». Так-так, не перемогти у війни, не здолати аґресора та окупанта, а саме «прєкратіть», тобто припинити пручатися, здатися й капітулювати.

На це спрямована уся діяльність тих майже відвертних агентів Кремля. І на те саме спрямована також діяльність інших менш явних агентів, усю маніпулятивно-популістську риторику яких можна звести до єдиної фрази: «Ворог не в Москві — ворог в Києві».

Джерело: Zen Antipop

2 КОМЕНТАРІ

  1. Дмитро закрути на бігуді свої пейси витруси з голови паршу і не соромся на весь світ , весь інтернет гримить про твоїх кремлівських геїв твоєї любимої національності , а ти не в тему.Це як рота в ногу , а один недоумок під великий барабан іде на строєвій підготовці і нарікає , що все не так.

  2. То есть, то что сейчас сделали с Украиной порошенковские и его команда, Вас устраивает ? Какую Украину можно построить , когда у руля стоит этот пархатый ВОР ?!

Comments are closed.