Зен Антіпоп, блогер

Давно не купуєте російські товари? Не тримаєте гроші в російських банках? Не користуєтеся російськими соцмережами та онлайн-сервісами?

Але якщо ви їздете машиною або навіть таксі, ви все одно мимоволі віддаєте свої гроші Московії та Кремлю. Бо практично весь бензин на українському ринку вироблено з російської нафти, експорт якої повністю контролює російська влада…

То що ж робити? Відмовлятися від бензину?

САМЕ ТАК!

Моя родина вже почала це робили, продавши одну з бензинових автівок й замінивши її на електричний Nissan Leaf (найпопулярніше у світі електроавто на сьогодні).

Якщо подивитеся уважніше, то зможете помітити, що вулицями Києва та інших міст (і навіть сіл) України вже їздять тисячі електрокарів або хоча б гібридів. Крім приватних авто на електрику перейшла одна зі служб таксі у Києві, патрульна поліція їздить на електро-бензинових гібридах тощо.

Україна наразі перебуває на 5-му місці у Світі за темпами збільшення кількості електричних автівок! Тож, закликаю всіх вас долучитися до цього тренду! Тоді крім того, що ви остаточно припинете спонсорувати країну-аґресора, ви ще й значно зекономите власний бюджет. Адже замість 200-300 грн на 100 км на бензині, або 100-150 грн на газі (теж, до речі, переважно російському), поїздка на електроавто обійдеться вам від 0 до 30 грн!

Адже заряджатися можна на числених (серед них є чимало БЕЗКОШТОВНИХ) зарядних станціях по всій країні, або ж просто від звичайної розетки на 220V у власному гаражі, вдома, у кафе, готелі, тобто фактично будь-де!

Наприклад, за 1,5 місяці експлуатації нашого електрокара ми наїздили на ньому десь гривень на 300-400 електрики (їздили як по місту, так і за місто). За бензин за той самий час й рівень експлуатації ми б вже заплатили 5-6 тисяч гривень!

До того ж, електрокар дуже приємний у керуванні – гарно тримає дорогу (через низький центр мас, адже батареї розташовані під підлогою), має кращу динаміку, швидше розганяється. До того ж є надзвичайно дешевим в техобслуговуванні.

І не обов’язково одразу брати «Теслу» за десятки тисяч баксів. Той самий Leaf, привезений з США, стане вам від 11 до 20 тис доларів (залежно від року, стану та комплектації).

Отже, якщо ви зацікавилися, або вже вирішили відмовитися від російської нафти, і почати жити у 21-му, а не 20-му столітті, раджу скористатися послугами автосалону Electrocars – його створили активісти Майдану та Автомайдану, до того ж мають повністю і виключно (без рос. версії) україномовний сайт – http://electrocars.ua

Вони є надзвичайно чесними і приємними молодими людьми (що зрідка зустрінеш серед класичних автоділерів). Також хлопці інвестують в інфраструктуру елекричних зарядних станцій по всій Україні.

Їхній салон та автосервіс з обслуговування електроавто знаходиться у Києві на проспекті Степана Бандери, 5 (що теж є вельми символічним).

Поспілкуйтеся з ними (зокрема з Oleksandr Kravtsov або ж Andriy Voluntarius) – вони вас повністю проконсультують, розвіють міфи про електричні авто, допоможуть обрати найкращий для вас варіант відповідно до ваших побажань та бюджету. Моя родина та мої друзі мали виключно позитивний досвід співпраці з ними, чим я радо з вами й ділюся.

Україна може опинитися на вістрі світового переходу приватного транспорту на екологічну електротягу, бути одним з лідерів у цій галузі. І кожен з нас може стати частиною цього вже СЬОГОДНІ!

P.S. Вирішив таки написати цей пост з нагоди презентації Tesla Model 3, що відбулася вчора у Каліфорнії.

Джерело: Zen Antipop

БЕЗ КОМЕНТАРІВ