Зен Антіпоп, блогер

Українське #Євробачення обрало своїм гаслом фразу «Шануй різноманітність». Натомість складається враження, що ми наполегливо плекаємо лише російську одноманітність.

Столична Патрульна служба Києва / Моя нова поліція продовжує руйнувати імідж української держави: копи, як і раніше, вперто спілкуються з громадянами України московською мовою. Навіть на пряме зауваження, чи розмовляють вони українською, вони відповідають «да» (особистий досвід з Eurovision Village Kyiv).

Стара міліція, попри всі недоліки, хоча б була переважно україномовною, й у розмові з ними відчувалося, що ти все ж в Україні, а не в «ДНР» чи у РФ…

Concert.ua продає квитки на заходи Євробачення з написами російською мовою. І це при тому, що Росія навіть не бере цього року участі у дійстві.

Адміністрація ресурсу у відповідь на обурення української громадськості вигадало відмазку, мовляв, квитки роздруковуються тією мовою, яку обрав користувач сайту. Проте їхній сайт подає московську за замовчуванням, а як альтернативу пропонує лише дві інші мови з усіх числених мов Європейської спілки телебачення та радіомовлення…

Чи довго ще триватиме це знущання? І як довго ми все це терпітимемо?

Джерело: Zen Antipop

БЕЗ КОМЕНТАРІВ